Hizmet Detayları

Uzman Ekibimizle Analytics, Adwords, Adsense Hizmeti

Müşterilerimize %100 mobil uyumlu özel wordpress 

Temalar ile kendilerinin yönetebilecekleri web siteleri tasarlıyoruz. Uygun fiyatlar ile yüksek kaliteyi birlikte sunuyoruz.

Profesyonel ekibimiz tarafından hazırlanmış özel yazılım

Size özel yazılım çözümleriyle; iş süreçlerinizi hızlandıyoruz , işlerinizi daha kolay ve daha verimli bir şekilde yönetmenizi sağlıyoruz.

İhtiyaçlarınıza en uygun POP3, Imap, Exchange ve Cloud mail

(Bireysel ve Kurumsal) opsiyonları ile güvenilir Mail Hosting Hizmeti vererek işlerinizi her yerde rahatlıkla takip etmenizi sağlıyoruz.

Memnuniyet odaklı çalışıyoruz.

Şikayet Yönetim Hizmeti alan müşterilerimizin internet üzerindeki şikayet siteleri, forumlarda ve Sosyal medya platformlarında yazılmış şikayetlerini takip ederek çözüme kavuşturuyoruz.

Sosyal medya uzmanlığı

Sosyal Medya Hizmeti alan müşterilerimizin hesaplarını yöneterek sosyal platformlarda kendilerini en iyi şekilde sunmalarını sağlıyoruz. Sitenizin içeriği ile ilgili paylaşımlar yaparak sitelerinizi organic hitle besliyoruz.

Danışmanlık Hizmeti tüm paketlerimizi kapsamaktadır.

Firmamızın hizmet verdiği tüm alanlarda bizimle birlikte iş ve çözüm ortağı olan firmalarımıza uzman ekibimizle ücretsiz danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Kurumsal Faaliyet Alanlarımız

Kurumsal Kimlik
Renk kartelasından logo çalışmasına, firmanızla ilgili patent çalışmalarına kadar ekibimizden her konuda destek alabilirsiniz.
Web Sitesi kurulum
Her formatta ve sizin uygun göreceğiniz tema ile hızlı ve sorunsuz kurulum, bakım ve onarım imkanı sunuyoruz.
Marka hikâyesi
Markanızın hikâyesini sizi dinleyerek çıkarıyor ve metin yazarlarımızla birlikte size uygun bir marka hikâyesi ortaya koyuyoruz.
Sosyal medya yönetimi
Yeni nesil dijital pazarlamanın tüm tekniklerini kullanarak sizi rakiplerinizin önüne taşıyoruz.
Kurum asistanlığı
Firmanızın her alandaki ihtiyaçlarını tespit ve temin için firmanız adına her türlü asistanlık iş ve işlemlerini yürüterek nefes almanızı sağlıyoruz.
Kurumsal eğitim
Başta firmanız yöneticileri olmak üzere tüm personelinizi uzun uzun dinliyor ve sunacağımız bireysel ve grupsal raporlarla size yol haritası belirleyerek kurumsal eğitim alanında sizi çağa entegre ediyoruz.
Metin yazarlığı
Firmanızın faaliyet alanı ile ilgili her türlü slogan üretme, reklam ve kampanya çalışmaları ile ilgili metin yazarlarımızdan destek alıyor ve yürek terinizi vurucu kelimelerle zihinlere nakşediyoruz.
Basın bülteni
Firmanızın faaliyet alanında sergilediği çalışmaları yerel ve ulusal medyaya duyurmak ve PR değerinizi artırmak için yayın garantili basın bültenleri tasarlıyor ve yayınlıyoruz.
Prodüksiyon hizmetleri
Firmanıza ait her türlü video prodüksiyon ve reklam filmi çekimlerini metin yazarlarımızın kalem ve kelamı, genç ve dinamik ekibimizin geceli gündüzlü yürek teri ile kısa sürede takdirlerinize sunuyoruz.
Onlıne katalog hizmeti
Firmanıza ait tüm ürünlerinizin yer aldığı online katalog tasarımı için profesyonel makinelerle çekim yapıyor ve internet üzerinden online kataloğunuzu tüketicilere ulaştırıyoruz.
Piyasa araştırması
Ürünlerinizi firma olarak pazarlayabileceğiniz sektörü sizin adınıza araştırıyor, kurumsal pazarlama yapabilmeniz için kaynak planlama arayışında size rehberlik yapıyoruz.
KOSGEB rehberliği
Çözüm ortağı olduğumuz kişi ve kurumlarla eş güdüm içinde firmanızın faaliyet alanına dair finansal çözümleriniz için size her konuda danışmanlık yaparak çözüm paketleri sunuyoruz.
Sosyal Medya reklamcılığı
Ölçümlenebilir pazarlama çalışması olan sosyal medya reklamları ile markanız için en uygun iletişim planı ve hedef kitle analizlerini belirleyerek fark yaratıyor ve sizi rakipleriniz arasından daha yükseklere taşıyoruz.
Google reklamları
Potansiyel müşterilerinizin arama motorlarında aradıkları kelimelere ve gezdikleri web sitelere yönelik özel reklam çalışması yaparak satış performansınızı arttırıyor, web sitenize fark edilir düzeyde trafik sağlıyoruz.
SEO Çalışması
Biliyoruz ki seo çalışması, müşterilerinize organik yoldan ulaşmanın en etkili yoludur. Bunun bilinciyle firmanızın çalışma alanı ilgili en çok aranan anahtar kelimeleri belirliyor, sıralamanızı yükseltmeye yönelik çalışmalar yapıyoruz.
Sizi dinliyoruz.

Sık Sorulan Sorular

Hosting & Domain Ücretsiz mi ?
Bizimle çalışmak isteyen tüm müşterilerimizin hosting ve domain işlemleri aldıkları web sitesi paketi hangisi olursa olsun tarafımızdan ücretsiz karşılanmaktadır.
Tema Kurulumlarını Bilmiyorum destek veriyormusunuz ?
Tema kurulumunda tarafınıza yürek teri döktüğünüz sektör ile ilgili alternatifleri sunuyor ve kurulumu biz yaparak sizin için yönetici paneli açıyoruz.
Satın alma sonrası ne kadar hizmet veriyorsunuz ?
Web siteniz kurulup teslim edildikten ve özellikle seo ayarları yapıldıktan sonra olağanüstü durumlar dışında belli bir ücret karşılığında yıllık bakımı yapılmaktadır.
Tema lisans kodları nerede. Nasıl görebilirim.?
Size sunacağımız tüm temaların lisansları tarafınıza ayrıca verilmekte ve bu lisansların kullanım hakları sadece sizin alan adınız için kullanılmaktadır.
Lisansların süresi ne kadardır ?
Seçmiş olduğunuz tema için tarafınızdan extra bir ücret alınmamakta ve kurulum yapıldıktan sonra tema lisansı alan adınıza süresiz tanımlanmaktadır.
Dil çevirisi