Değerli iş ve çözüm ortağımız,

Üzerinde yaşadığımız coğrafyanın binlerce medeniyete annelik yapan kadim bir coğrafya olduğunun ve dünyanın aynı zamanda en zengin insanlık mirasına sahip olduğumuzun farkında ama aynı zamanda hem yeni yetişen neslimize hem de bize bu cennet vatanı canlarını ve kanlarını imanlarına şahit kılan toprak altındaki dirilerimize olan borcumuzun da erincinde bir ekibiz.

İki on yılı aşkın bir süredir reklam, tanıtım, bilişim ve teknoloji sektöründe yürek teri döken bir ekip olarak özellikle saha çalışmalarımızda sesi duyulmamış, avazı cılız kalmış ancak yaşadığı çağın karanlığının da, bu çağa olan borcunun da farkında çok fazla insanımızla karşılaşıyoruz.

Tüm dünyaya insanlığı, kardeşliği, adalet ve merhameti tanıtan zengin bir mirasın ahlâkının varisi olarak da “helal lokma” peşinde yürek teri döken bu dimağların çağın çarkları içinde ezilmesini ve her geçen gün siyahını artıran karanlığın gölgesinde yitip gitmesini istemiyoruz.

Bu amaçla da özellikle yaşadığımız coğrafyada saklı kalmış, cevheri cürufundan ayrılmamış, fark edilmemiş ama hem maddi hem de teknolojik imkanlardan mahrum kaldığı için bunu göstermeye zemin ve zaman bulamayan vatan evlatlarının yürek terlerini çağa entegre etmek; çağın teknolojik imkânlarını da kullanarak bunların seslerini fikir, zihin ve alışveriş dünyamıza katmak; gönül coğrafyalarımızda yeşertmek, yarınlarımıza ait yürek ülkemizi inancımızdan aldığımız güç ve imkânla yeniden bahara çevirmek çabasındayız.

Gaz lambasından bilgisayar çağına hızlı ve hormonlu bir geçiş yapan jenerasyonun evlatları olarak da biliyoruz ki;

Her karışı şüheda kanıyla sulanan ve ilkeleri uğruna candan ve serden geçen bir vatanın evlatları olarak, geçmiş yıllara oranla başta bilinçsel düzey olmak üzere maddi imkanlar açısından altın bir çağ yaşıyoruz.

Bu altın çağda ortaya yarınlar adına her anlamda altın bir nesil koymak ve tıpkı ceddimiz gibi insanlığın yeniden vicdanıyla buluşmasını sağlamak zorunda ve borcundayız.

Bu cennet vatanın evladı olarak inanıyor ve iman ediyoruz ki; güzel coğrafyamız insanlığın, kardeşliğin, yardımlaşmanın, dayanışmanın ve yeniden dirilişin insanlık nezdindeki lokomotifi olacaktır.

Bu bağlamda “helal “lokma” peşinde yürek teri döken, emek ve çabasını çağa entegre etmeye çalışan, ama teknolojik bilgi ve alt yapıdan mahrum vatandaşlarımızın yaşadığımız çağın çarkları arasında ezilip yok olup gitmemesi de ekip olarak en büyük amacımız.

Yani biz, anlaşılacağı üzere 35 milyon gencine rağmen; Antalyalı bir çiftçimizin bir yılda ürettiği 50 ton portakal ile 1 kg cep telefonu alabiliyor olmasını hazmedemeyen, vatanını seven ve bu mümbit coğrafyanın sahip olduğu medeniyet birikimini çağa entegre etme derdiyle kıvranan ve özellikle bu ülküyü ömrüne yük etmiş bir ekibiz.

Tüm bunlardan hareketle de bize kodlanan dinamikleri, miras olarak emanet aldığımız ve bizden sonraki nesle ulaştırmamız gereken ruh köklerimizi, ait olduğumuz kutsalları ve hafızamız olan tarihimizi de unutmadan sizi hep beraber yürek birliği içinde çağı tanımlamaya, yürek terinizi çağa entegre etmeye davet ediyoruz.

Empati ve muaşeret ahlâkına bağlı kalarak “halka hizmet, hakka hizmet” anlayışı içinde, ibadet aşkıyla çıktığımız bu yolda varlığınız varlığımıza güç katacaktır.

Bize inançsal dinamiklerimiz ve manevi köklerimizle işaret edilen barış ve selamet yurdunu da bu sayede yürek ve fikir birliği içinde inşa edeceğimize dair inancımız tamdır.

On yılı aşkın bir tecrübe, geniş saha deneyimi, hemen her sektörün sıkıntı ve ihtiyaçlarına dair yaptığımız gözlem ve deneyimlerle kurmuş olduğumuz ekibimizde;

1 webmaster,

1 grafiker,

2 sosyal medya uzmanı,

1 metin yazarı,

1 PDR ( Psikolojik danışman) uzmanı,

1 PR ( Halkla ilişkiler) uzmanı,

1 sosyolog,

1 psikolog,

2 avukattan oluşan hukuk danışmanlık servisimiz ile size ve firmanıza özel belirleyeceğimiz yol haritası ve sunacağımız epikriz raporumuz ile bugün olduğunuz konumdan çok daha iyiye, daha kurumsal ve profesyonel bir anlayış ve yönetime, daha bol kazanca ve en önemlisi de daha dinamik ve sağlam temellere oturabileceğinizi taahhüt ediyoruz.

Saygılarımızla,

SG Ajans ve Mühendislik ailesi