Kurumsal Kimlik

SG Ajans ve Mühendislik Ltd Şti firma sahibi Zeynep Mualla TOK ve şirket genel müdürü Serap KONUK tarafından 2010 yılında kurulmuş bir aile şirketidir.
200
+
Profesyonel Deneyim
11
+
Yıllık Deneyim
300
+
Memnun müşteri

SG Ajans ve Mühendislik nasıl çalışıyor?

“Alkış iki elle çalınır” düşüncesi içinde sadece kendi sektörümüzdeki değil, tüm sektörlerdeki yenilikleri ve gelişmeleri itina ile takip ediyor; bu sayede çalıştığımız markaları da bu hıza adapte ediyoruz.

Sizi dinliyor ve araştırıyoruz. Çünkü biliyoruz ki her sektör ve firmanın farklı bir dünyası vardır ve her sektör, bu nedenle kendine has bir ekosistem oluşturur. Sizlerle yürek birliği içinde yeni bir yola çıkmaya karar verdiğimiz zaman öncelikle dünyanızı keşfediyor, sizi dinliyor, gözlüyor ve öne çıkmanızı sağlayacak detayları yakalıyoruz. Taleplerinizi öğrendikten sonra sektör ve markanız için nelerin yapılabileceğini araştırıyor; yapılabilecekleri ekip ruhu içinde belirleyerek fikir havuzumuza atıyor ve tüm farklı düşünceleri bir araya toplayarak geniş bir bakış açısı kazanmaya çalışıyoruz.

Düşünüyoruz Ortaya çıkan tüm fikirleri ekip ruhu içinde masaya yatırarak markanız için hangilerinin uygun olacağına karar veriyor; markanız için stratejiler geliştiriyor ve alternatif çözümler ortaya çıkarıyoruz. Özellikle her markaya aynı çözümü uygulamak yerine, her marka için yeni bir çözüm stratejisi oluşturmak temel prensiplerimiz arasındadır.

Planlıyoruz Size vereceğimiz tüm hizmetleri görüşlerinize sunuyor, onaylarınızı alıyor ve yol haritamız için bir çalışma takvimi oluşturuyoruz. Yapılacak her hamlenin zamanlamasını ve içeriklerini planlıyor, onayınızı alarak çalışma takvimimize nasıl tepkiler geleceğini gözlemliyoruz.

Kontrol ediyoruz Onay sürecine geçmeden önce empati ahlâkı içinde kendimizi sizin yerinize koyuyor, en ince detayına kadar yaptığımız işlerimizi inceliyor; işin mutfağındaki birer profesyonel olarak deneyimlerimizi, beklenti ve isteklerimizi yaptığımız her işte ne derece karşılayabildiğimize bakıyoruz.

Uyguluyoruz Tüm aşamalardan sonra yaptığımız iş, eksiksiz ve hatasız teslim için hazır hale geliyor ve en küçük detaylarda dahi onayınızı mutlaka alıyoruz. Böylece ekip ruhu içinde ve ilk günkü heyecanla yürek terinizin bizim için ne kadar değerli olduğunu göstermek adına ortaya çıkan çalışmayı beğeni, eleştiri ve takdirlerinize sunuyoruz.

Yıllık Raporlarımız

Biliyoruz ki; herkesin kendi yürek terini ön plana çıkarmaya çalıştığı, seçeneklerin aklın sınırlarını zorladığı ve tüm sektörlerin salt kendi doğrularını parlattığı böylesi bir zeminde patinaj yapmamak için doğru bir yol haritasına tutunmaya ihtiyacımız var.
85%
Photoshop
90%
WordPress
80%
PHP Özel Yazılım
70%
Kurumsal Kimlik

Proje Talep Formu

2010 yılında kurulmuş olan şirketimiz; bir çok bireysel ve kurumsal firmaya internet teknolojileri üzerinde gerek grafik konusunda gerekse yazılım konusunda rehberlik yapmış ve çalıştığı insanların memnutiyetini önceliği kılmıştır.

+90 542 357 96 00
Bizimle İletişime Geçin
bilgi@sgajansmuhendislik.com
Destek / Yardım E-Posta Adresimiz
İstanbul Ofis Adresi
Orhantepe Mahallesi, Mimoza Sokak 11/B
Dragos kartal / İSTANBUL

Error: Contact form not found.

Dil çevirisi