hakkımızda
Misyonumuz
Vizyonumuz
hakkımızda

SG Ajans ve Mühendislik ülkemizin dört bir yanında hizmet vermektedir.

Kurulduğumuz günden itibaren müşteri memnuniyetini esas alan çalışma şeklimiz ve alanında uzman kadromuzla, gerek PR ve reklam çalışmaları gerekse dijital alanda müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda, sürdürülebilir ve etkin reklam ve pazarlama stratejileri üretmekte olup, bu stratejiler dahilinde ulusal ve uluslararası şirketlere kreatif hizmetler veren bir dijital reklam ve mühendislik ajansıyız.
Misyonumuz

Önceliğimiz güven ve farkındalık sağlamak

Memnuniyetiniz bizim için en önemli referans olduğu için önce empati ahlâkı içinde kendimizi sizin yerinize koyuyor, en ince detayına kadar yaptığımız işlerimizi inceliyor; işin mutfağındaki birer profesyonel olarak deneyimlerimizi, beklenti ve isteklerimizi yaptığımız her işte ne derece karşılayabildiğimize bakıyoruz.

Vizyonumuz

Yürek terinizi emanet bilen bir anlayış içinde çalışıyoruz.

Yürek terinizi önemsiyor, işimizi severek ve heyecanla yapıyoruz. 11 yılı aşkın tecrübemiz, alanında yetkin ve söz sahibi olan güçlü çözüm ortaklarımız, genç ve dinamik ekibimiz sayesinde sizlere sonuç odaklı hizmetler sunuyoruz. Zira biliyoruz ki her sektör ve firmanın farklı bir dünyası vardır ve her sektör, bu nedenle kendine has bir ekosistem oluşturur. Sizlerle yürek birliği içinde yeni bir yola çıkmaya karar verdiğimiz zaman öncelikle dünyanızı keşfediyor, sizi dinliyor, gözlüyor ve öne çıkmanızı sağlayacak detayları yakalıyoruz.

Sayılarla Şirketimizin İstatistikleri

Markanız için yeni nesil dijital çözümlerle yanınızdayız.
11
+
Yıllık tecrübe
48
+
Sertifikalı eğitim
23
+
Teknolojik tasarım

SG Ajans ve Mühendislik Ailesi olarak  olarak kurulduğumuz günden itibaren müşteri memnuniyetini esas alan çalışma şeklimiz ve alanında uzman kadromuzla, gerek PR ve reklam çalışmaları gerekse dijital alanda müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda, sürdürülebilir ve etkin reklam ve pazarlama stratejileri üretmekte olup, bu stratejiler dahilinde ulusal ve uluslararası şirketlere kreatif hizmetler veren bir dijital reklam ve mühendislik ajansıyız.

Sizlerin hedefleri ve ihtiyaçları doğrultusunda, markanızın konumlandırmasını ve online PR çalışmalarını yapıyor ve yönlendirmelerinizle sizlere yepyeni bir tasarım ve içerik dili oluşturuyoruz.

Hazırladığımız görsel ve video reklamlarınızı, Google, Facebook, Instagram gibi dijital platformlarda, hedef kitlenize, potansiyel müşterilerinize sunuyor, geri dönüşümlerini sağlıyoruz. Reklamlarınızın içeriğinden tasarımına, doğru hedef kitleyi bulmaktan, bütçe kullanımına kadar her süreci en doğru şekilde yönetiyoruz.

Kısaca biz; markalaşma süreci, kurumsal kimlik, kreatif çalışmalar, web ve internet çözümleri, dijital pazarlama, sosyal medya yönetimi, prodüksiyon, etkinlik ve organizasyon hizmetleri veren, sizin için düşünen, tasarlayan ve sunan, tam hizmet reklam, danışmanlık ve mühendislik ajansıyız..

Genç, dinamik ve alanında uzman ekibimizle, 11 yıllık tecrübemizi birleştiriyor ve profesyonel altyapımızla sizlere dijital platformlarda ihtiyacınız olan tüm hizmetleri sunuyoruz. Markanızı büyütmek, müşterilerinizle güçlü bağlar kurmak istiyor ve dijital projelerinize çözüm arıyorsanız, çözüm için yanınızdayız.

Üzerinde yaşadığımız coğrafyanın binlerce medeniyete annelik yapan kadim bir coğrafya olduğunun ve dünyanın aynı zamanda en zengin insanlık mirasına sahip olduğumuzun farkında ama aynı zamanda hem yeni yetişen neslimize hem de bize bu cennet vatanı canlarını ve kanlarını imanlarına şahit kılan toprak altındaki dirilerimize olan borcumuzun da erincindeyiz.

Yirmi yılı aşkın bir süredir reklam, tanıtım, bilişim ve teknoloji sektöründe yürek teri döken bir ekip olarak özellikle saha çalışmalarımızda sesi duyulmamış, avazı cılız kalmış ancak yaşadığı çağın karanlığının da, bu çağa olan borcunun da farkında çok fazla insanla karşılaşıyoruz.

Tüm dünyaya insanlığı, kardeşliği, adalet ve merhameti tanıtan zengin bir mirasın ahlâkının varisi olarak da bu genç dimağların çağın çarkları içinde ezilmesini ve her geçen gün siyahını artıran karanlığın gölgesinde yitip gitmesini istemiyoruz.

Tam da bu yüzden SG Ajans ve Mühendislik ailesi olarak, empati ahlâkı içinde çıktığımız bu yolculukta; saklı kalmış, fark edilmemiş ama hem maddi hem de teknolojik imkanlardan mahrum kaldığı için bunu göstermeye zemin ve zaman bulamayan kardeşlerimizin yürek terlerini ortaya çıkarmak çabasındayız.

Yürek terinizi emanet bildiğimiz bu yolda şirketimizden;

🔴Kurumsal kimlik oluşturma,
🔴Her türlü web sitesi tasarımı,
🔴Marka yaratma,
🔴Logo ve Patent çalışmaları,
🔴Sosyal medya uzmanlığı,
🔴Yönetici ve personel eğitimi,
🔴Kurum asistanlığı,
🔴İnsan Kaynakları,
🔴Google Reklamcılığı,
🔴Kaynak Planlama,
🔴Her türlü danışmanlık hizmeti,
🔴Her türlü promosyon hizmeti,
🔴Metin yazarlığı,
🔴Kurum / kişi adına android ve İOS uygulama,
🔴Yayın garantili basın bülteni yazım, tasarım ve yayımlama,
🔴Radyo ve TV reklamcılığı,
🔴Prodüksiyon Hizmetleri,
🔴Katalog hizmetleri,
🔴Matbaa hizmetleri,
🔴Online dergi hizmeti,

Alanlarında her bütçeye uygun çalışmalarımızla yürek terinizi emanet biliyor; sizi çağı tanımlamaya davet ediyoruz.

Saygılarımızla…

Markalarına değer kattığımız müşteri yorumları

Hep birlikte çağa ayak uydurmak ve çağın çarkları arasında öğütülüp kaybolmak yerine; çağı kendimize ve ait olduğumuz dinamiklere uydurmak için firmalarımız bünyesinde çözüm ortağınız olmaya ve sizi çağa entegre etmeye hazır olduğumuzu da özellikle vurgulamak ihtiyacı içindeyiz.

İşine aşık bir ekip ve firmamızla tanıştıkları günden beri hayatımıza renk kattılar. Gönül rahatlığı ile çalışabileceğiniz genç, dinamik ve özellikle de sözün erdemine sahip bir ekip.
Ayşe E.
Firma sahibi
Bizden çok uzakta olmalarına rağmen hemen yanıbaşımızda imişler gibi bir çaba içine girdiler ve teknolojik bağlamdaki hemen tüm ihtiyaçlarımıza kucak açtılar. Her birini sevgiyle kucaklıyoruz.
Şeyma A.
Firma sahibi
Empati ahlâkı yüksek bir ekip. Sizi uzun uzun dinliyor ve her adımda da ayrıca danışıyorlar. Coğrafyamızda iş ahlâkına sahip böyle bir ekip gördüğüm için umutlarım dirildi.
M.Ali G.
Ürün Pazarlama

Bizden Haberler

Alkış iki elle çalınır” düşüncesi içinde sadece kendi sektörümüzdeki değil, tüm sektörlerdeki yenilikleri ve gelişmeleri itina ile takip ediyor; bu sayede çalıştığımız markaları da bu hıza adapte ediyoruz.
Yazar ve şair paketi
Genel, Kurumsal, WordPress
Herkesin kendi yürek terini ön plana çıkarmaya çalıştığı, seçeneklerin aklın sınırlarını zorladığı ve tüm sektörlerin salt kendi doğrularını parlattığı böy...
Devamını Oku 16 likes
Kobi çalışma paketleri
Genel, Kurumsal, WordPress
SG Ajans olarak kurulduğumuz günden itibaren müşteri memnuniyetini esas alan çalışma şeklimiz ve alanında uzman kadromuzla, gerek PR ve reklam çalışmaları ...
Devamını Oku 16 likes

Bültenlerimize abone olabilirsiniz


Dil çevirisi